Главная > Карточка мероприятия

Карточка мероприятия


13.04.2017 Конференц-зал №2, пав №3
12:30-13:30
Статична і динамічна компенсація реактивної потужності в мережах низької та середньої напруги, підвищення якості електричної енергії.
Д. Плаксін, начальник відділу систем компенсації реактивної потужності і якості електроенергії, ТОВ "Екніс-Україна"
Компанія "Екніс-Україна" є партнером General Electric (GE) в Україні і пропонує всю гаму обладнання для компенсації реактивної потужності (КРП) і нормалізації якості електричної енергії від провідного світового бренду Nokian Capacitors (Фінляндія), в тому числі: конденсатори і конденсаторні батареї, фільтри гармонік, системи динамічної компенсації реактивної потужності, активні фільтри, системи керування і захисту конденсаторних батарей, токообмежувальні, демпфірувальні, компенсувальні, шунтвальні та фільтрові реактори. Ми здійснюємо прямі поставки обладнання Nokian Capacitors від заводу-виробника. Наші фахівці пройшли вузькоспеціалізовані тренінги та навчальні програми в інжиніринговому центрі Nokian Capacitors у Фінляндії, мають високий професійний рівень і готові під ключ виконати повний комплекс робіт з введення в експлуатацію і модернізації систем компенсації реактивної потужності напругою від 6 кВ, а також забезпечити його гарантійне і післягарантійне сервісне обслуговування.
Ми також можемо запропонувати варіанти застосування обладнання від інших виробників, якщо це дозволить забезпечити оптимальні технічні рішення на підставі потреб Замовника.
Вернуться назад
  Новости

«Евроиндекс», ведущий украинский организатор В2В-выставок, подводит итоги выставочного сезона 2017 и анонсирует проекты весны 2018 года, которые традиционно состоятся в ВЦ «КиевЭкспоПлаза» на улице Салютной.     полностью >>>>>
Все новости